אודותינו

קבוצת נתון מנהלת ומתפעלת נכסים בפרישה ארצית בשטח של כארבעה וחצי מיליון מ"ר, באמצעות ארבעת
אלפים עובדיה המסורים שפזורים בסניפים אזוריים. מומחית, בפרויקטים מסוג B.O.Tו- ,PFI , ביניהם פרויקט
"עיר הבה"דים" ו"הפוליסיטי"

odot-pic

קבוצת נתון משמשת כאינטגרטור לסל רחב של שירותים בתחומים: ניהול, אחזקה ותפעול נכסים - one stop shop. ל"קבוצת נתון" תמהיל מנצח של חברות מובילות בתחומי הניהול, האחזקה, הניקיון, האבטחה ומערכות גילוי וכיבוי אש ומתח נמוך, המאפשר ללקוחותיה ליהנות ממגוון רחב של פתרונות תחת קורת גג אחת – בתחום ניהול הנכסים,  השירותים העסקיים ומייעוץ מקצועי משלב התכנון והבניה ועד לאכלוס הנכס. כל החברות בקבוצה עומדות בתקן האיכות ISO 9001 המבטיח לקהל לקוחותיה שירות איכותי, מקצועי וסטנדרטים מהטובים ביותר בתחום.

תכנון, ניהול ותפעול הם לב ליבו של כל פרויקט שצועד בביטחון בדרך אל ההצלחה. נתון זה הוא אקסיומה שמוכרת לכל מי שעוסק בהקמת פרויקט גדול. "נתון ניהול' ו"נתון תפעול' מ"קבוצת נתון" הן חברות שיוצקות חשיבה מקצועית לשלבי התכנון, הייעוץ והתפעול בכל רגע נתון, כדי שהפרויקט הבא שלכם יהפוך לסיפור הצלחה גורף.

חזון הקבוצה וערכיה

קבוצת נתון שואפת להוביל את ענף ניהול, תפעול ומתן שירותים לנכסים ואתרים באמצעות מחויבות להענקת ערך מוסף מהותי ומבדל ללקוחותיה, המבוסס על עקרונות אלה:

  • מציבה את הלקוח במרכז העשייה ומגלה הקשבה, הבנה, רגישות מירבית לצרכיו, בקרב כל עובדי הקבוצה ומנהליה.
  • מספקת חווית שירות ייחודית ומקצועית ללא פשרות.
  • יוצרת אווירת שייכות, גאווה ומחויבות הדדית בקרב עובדיה.
  • מפתחת יחסי אמון וכבוד הדדי עם ספקיה ושותפיה העסקיים.
  • מובלת ע"י קבוצת מנהיגות ניהולית עצמאית, יוזמת, הישגית וגמישה.
נתון ניהול
נתון תפעול
כחול-עמוק (1) (1)
כחול-עמוק (6)
מגן והנדסה

בעלי הקבוצה

חזי נוראל
מייסד ויו"ר פעיל של קבוצת נתון

הקים את קבוצת נתון בשיתוף עם אבנר גולדנברג בשנת 1997. הקבוצה מונה שש חברות עצמאיות, מקצועיות, המספקות סל שירותים לניהול, שיווק, תפעול ואחזקת נכסים מסוגים שונים תחת קורת גג אחת. חזי מהנדס חשמל במקצועו, עסק בתכנון ויעוץ למערכות חשמל, תקשורת ובקרה . כיהן כמנהל מערך התפעול וניהול נכסי הבורסה לניירות ערך בת"א. בתפקידו האחרון כיהן כמנכ"ל חברת הניהול של התחנה המרכזית החדשה בת"א.

אבנר גולדנברג
בעלים

איש עסקים, בבעלותו מספר חברות בתחום הרפואה, הנדל"ן, התעשייה והשירותים בארץ ובחו"ל.

שמואל שלו
מנכ"ל חברת נוף ים ומגן הנדסה

מנהל ושותף בחברת  "נוף ים בטחון" שהוקמה כחלק ממערך החברות של קבוצת נתון. כמו כן במסגרת קבוצת נתון, היה שותף להקמת חברות נוספות בתחום של בטיחות אש, טכנולוגיות אחרות ותקשורת וניהולן השוטף. בתחילת דרכו עבד בשרות הביטחון הכללי. עבר קורס אחיד והשלמת בטמ"ח (בטחון משרד החוץ), שליחות ושרות ביחידת האבטחה המשולבת בבריסל במשך 3 שנים, כיהן כמנהל אגף הביטחון בתחנה המרכזית החדשה בת"א ושותף בהקמת היחידה.היחידה האמורה העסיקה את העובדים באופן ישיר והניהול כלל טיפול במאות עובדים על כל המשתמע מכך בתקופה האמורה.

 

רו״ח עמיר בירם
בעלים

בעל ניסיון רב שנים בשווקי הנדל"ן, ההון והפיננסים. יזם והקים את חברת בריטיש ישראל, ניהל אותה במשך 8 שנים במהלכן הפכה לשחקנית מרכזית בתחום הקניונים ומרכזי המסחר בישראל. החברה נמכרה לקבוצת מליסרון. בשנת 2011 הקים את קרן JTLV ובה הוא מממש את חזונו בתחום הקניונים ,מרכזי המסחר והמתחמים האורבניים ברחבי ישראל.

בואו להיות חלק ממשהו גדול

reka-odot-m